Nowy Rok i Trzech Króli

1. Zbliża się uroczystość Trzech Króli. Zapraszamy do udziału w liturgii. Potrzebujemy na każdą Mszę św. 3 mężczyzn, którzy przebiorą się za króli. Ich zadaniem jest udział w procesji, zebranie tacy oraz służba przy ołtarzu. Zapraszamy nawet rodziny np. dziadek, tata i syn. Prosimy do zakrystii aby się zapisać na konkretną godzinę Mszy św. Stroje będziemy mieli z teatru.

2. W tym tygodniu przypada I piątek miesiąca. Spowiadamy w czasie Mszy św.

3. W I wtorek miesiąca modlimy się o godzinie 18:00 za naszych zmarłych polecanych w wypominkach

4. W tym roku kolęda będzie na zaproszenie. Należy w zakrystii zostawić kartę z hasłem kolęda, z telefonem i adresem. Ewentualnie można wpisać imię kapłana, którego pragniemy ugościć i bliżej poznać. Wszyscy księża są zaszczepieni a niektórzy są po 3 dawce.

5. Po raz pierwszy na zewnątrz przy naszym kościele pojawiła się szopka bożonarodzeniowa. Figury św. Rodziny naturalnej wielkości zostały wykonane przez rzeźbiarkę Faustynę Makaruk. Mamy pragnienie aby w następnych latach szopka została rozbudowana o figury zwierząt i inne postacie ludzkie. Potrzebować będziemy do tego dzieła sponsorów finansujących ich wykonanie. W najbliższym czasie podamy ceny poszczególnych figur i postaci.

6 Zebranie Kół Różańcowych będzie 9 stycznie o godz 16:30