1. Papież Franciszek, na zakończenie Roku Miłosierdzia, w Liście Apostolskim Misericordia et Misera ogłosił, ze w XXXIII niedziele zwykłą, tydzień przed Uroczystością Chrystusa Króla, cały Kościół będzie obchodził Światowy Dzień Ubogich. W tym roku po raz pierwszy dzień ten będzie obchodzony 19 listopada pod hasłem: Nie miłujmy słowem , ale czynem. W dniu dzisiejszym modlimy się w intencji ubogich. Natomiast w przyszłą niedzielę wesprzemy ubogich zbiórką do puszek. Zbiórkę w przyszłą niedziele przeprowadzi „Caritas naszej Parafii.
  2. W przyszłą niedzielę Uroczystość Chrystusa Króla Wszechświata. W ubiegłym roku pasterze Kościoła wraz ze wszystkimi wiernymi w Polsce, dokonali  Aktu Przyjęcia Jezusa Chrystusa za Króla i Pana. Przyszła niedziela będzie dla nas dniem ponownego wywyższenia Jezusa w naszych sercach, rodzinach i naszej parafii. Ponowimy Akt Przyjęcia Jezusa Chrystusa za Króla i Pana w przyszłą niedziele na każdej Mszy św.
  3. W tygodniu, we wtorek, nowenna do św. Judy Tadeusza, patrona od trudnych spraw, o godz. 18.30. Po nowennie, Msza św. zbiorowa za Jego wstawiennictwem. W środę –  nabożeństwem do św. Józefa, patrona rodzin – o godz. 18.30, w czwartek – nabożeństwo do NMP –Matki Miłosierdzia – o godz. 18.30, w piątek całodzienna adoracja Najświętszego Sakramentu. Wystawienie Najświętszego Sakramentu po Mszy św. o godz. 9.00. W poniedziałek,  w piątek  modlitwa różańcowa  – o godz. 18.30.
  4. W przyszłą niedzielę spotkanie rodzin i małżeństw w ramach duszpasterstwa małżeństw o godz. 17.00 w domu parafialnym.
  5. W tygodniu obchodzimy następujące wspomnienia Świętych: św. Rafała Kalinowskiego, kapłana – w poniedziałek, ofiarowania Najświętszej Maryi Panny – we wtorek. św. Cecylii, dziewicy i męczennicy – w środę, św. męczenników: Andrzeja Dung-Lac, kapłana i towarzyszy – w piątek.
  6. Zachęcamy do czytania prasy katolickiej: „Tak – Rodzinie”, „Niedzieli”, „Gościa Niedzielnego”, „Idziemy”, „L’Osservatore Romano” dwumiesięcznika ”Miłujcie się” i innych czasopism. Prasę możemy nabywać w zakrystii.