1. W dniu dzisiejszym modlimy się „Godzinkami ku czci Niepokalanego Poczęcia Najświętszej Maryi Panny po Mszy św. o godz. 7.00; Nieszporami i Nabożeństwem Różańcowym – o godz. 18.00; we wtorek – nowenną do św. Judy Tadeusza patrona od spraw trudnych – o godz. 18.30 i Mszą świętą zbiorową zanoszoną za Jego wstawiennictwem – odprawianą o godz. 19.00. W środę modlimy się nabożeństwem do św. Józefa – o godz. 18.30. W czwartek zapraszamy na nabożeństwo do N.M.Panny Matki Miłosierdzia – o godz. 18.30. W piątek zapraszamy na adorację Najświętszego Sakramentu. Wystawienie Najświętszego Sakramentu – po Mszy św. o godz. 9.00.
2. W dniu dzisiejszym przypada święto patronalne czcicieli Matki Bożej z Góry Karmel. W tym dniu, noszący Szkaplerz święty, mogą zyskać odpust zupełny.
3. W dzisiejszą niedzielę „Caritas” naszej parafii przeprowadza zbiórkę do puszek na rzecz najuboższych naszych parafian. Za okazane zrozumienie dla najuboższych i wsparcie inicjatywy „Caritasu” – składamy serdeczne „Bóg zapłać”.
4. W bieżącym tygodniu obchodzimy: wspomnienie błogosławionego Czesława – w czwartek, wspomnienie św. Marii Magdaleny – w sobotę.
5. Zachęcamy do czytania prasy katolickiej: „Niedzieli”, „Gościa Niedzielnego”, „L’Osservatore Romano” dwumiesięcznika ”Miłujcie się”, „Idziemy” i innych czasopism. Prasę możemy nabywać w zakrystii. Jest także wyłożona w górnym kościele gazetka „Dzień Pański”.