Niedziela 4 wrzesień

1. Panie dyrektor: Iwona Ząbkowicz i Ewa Adamaszek powiedzą kilka słów o przedszkolu i szkole dla dzieci m.in z autyzmem przy parafii Zmartwychwstania Pańskiego na Targówku Fabrycznym.

2. Dzisiaj o godzinie 16:30 odbędzie się zebranie kół Żywego Różańca a o 17:30 Msza św w intencji członków kół i i rozwój modlitwy różańcowej w naszej parafii.

3. Trwa budowa szopki bożonarodzeniowej. Pojawiło się stadko owiec. Dziękujemy fundatorom rzeźb. Cały czas istnieje możliwość włączenia się w budowę szopki.

4. W niedzielę 11 września o godz. 11:30 rozpoczynamy przygotowanie dzieci i rodziców do I Komunii św na rok 2023. Nasi parafianie mogą się zapisać do grupy niezależnie do jakiej szkoły posyłają swoje dziecko.

5. Konserwator zabytków zatwierdził projekt modernizacji CO w naszym kościele. Koszt projektu 22 000 zł. Natomiast wstrzymane jest zatwierdzenie projektu konserwatorskiego. Konserwator powołał biegłego, które ma wydać opinię odnośnie osuszenia i izolacji fundamentów.

6. Za tydzień w naszym kościele o godz 20:00 będzie koncert organowy w ramach cyklu organy Śródmieścia. Szczegóły na plakacie.

7. Dzisiaj w naszym kościele w godzinach 14:00-16:00 będzie w naszym kościele adoracja przed Najśw. Sakramentem.

Zapowiedzi; Stanisław Piotr Fadrowski kawaler par tut.

i Paulina Jankowska panna par tut. Zapowiedź pierwsza