Niedziela 26 czerwiec

1. Od stycznia 2022 roku działa przy naszej parafii Poradnia „Książęca”, filia Ośrodka Pomocy Psychologicznej „Bednarska” prowadzonego przez Stowarzyszenie Psychologów Chrześcijańskich oddział w Warszawie. Doświadczony zespół psychologów i psychoterapeutów oferuje psychoterapię indywidualną osób dorosłych i młodzieży, psychoterapię małżeńską, wsparcie dla rodziców, warsztaty rozwojowe oraz terapię grupową. Ośrodek „Bednarska” istnieje od 1997 roku. Pomaga w oparciu o zintegrowaną koncepcję człowieka, uwzględniającą wymiar biologiczny, psychiczny, społeczny i duchowy. Zrzesza osoby wierzące, które pragną realizować swoje powołanie zawodowe w duchu Ewangelii z poszanowaniem przekonań religijnych osób szukających pomocy. Zapraszamy do kontaktu pod nr telefonu 22-828 54 83 od poniedziałku do piątku w godzinach 8-20. Można też wejść na naszą stronę internetową:  bednarska.warszawa.pl

2. Zbliża się okres wakacyjny. W lipcu i sierpniu nie będzie Mszy św. o godz. 6:30. Pozostałe Msze św. bez zmian. Kancelaria otwarta będzie bez zmian.

3. Tegoroczna zbiórka przeznaczona na Daninę Św. Piotra – świętopietrze, zgodnie z decyzją Stolicy Apostolskiej, zostanie przeprowadzona w dzisiejszą niedzielę, 26 czerwca br. Ofiary można składać do skarbony przy wyjściu z kościoła.

4. W środę 29 czerwca przypada Uroczystość św Ap Piotra i Pawła