Niedziela 24 sierpnia

 1. Rozpoczynamy roczny kurs przygotowujący do Sakramentu Bierzmowania dla uczniów klas ósmych szkoły podstawowej i pozostałych szkół średnich. Spotkania odbywają w pierwszym semestrze raz a w drugim dwa razy w miesiącu w kościele. Na przygotowanie do Bierzmowania przyjmujemy młodzież po 7 klasie szkoły podstawowej. Odpowiedzialnym za przygotowanie kandydatów do Sakramentu Bierzmowania jest ks. Andrzej Sikorski (kontakt: ksiadz.andrzej@gmail.com. Spotkanie organizacyjne dla wszystkich chętnych, chcących podjąć przygotowanie roczne do sakramentu Bierzmowania odbędzie się1 października 2023 roku po zakończeniu Mszy św. o godz. 16:00 w sali dolnego Kościoła.

2. W naszej parafii odbędą się 33-dniowe Rekolekcje Doskonałego Nabożeństwa wg „Traktatu” św. Ludwika Maria de Montfort prowadzone przez animatorów ze Wspólnoty Duchowych Niewolników Maryi i ks. Andrzeja. Zapisy osób chętnych prowadzone są przez formularz zgłoszeniowy zamieszczony na stronie niewolnicyZmilosci.pl. oraz na stronie naszej parafii.  Wszystkich, którzy już oddali się Matce Bożej zapraszamy do pogłębienia swojego oddania. Serdecznie zachęcamy do udziału wszystkich parafian i gości którym zależy na pogłębieniu wiary i więzi z Jezusem przez Maryję. Dnia 2 października po Mszy św. o godz. 18:00 rozpoczynamy rekolekcje spotkaniem z osobami prowadzącymi.

3.  W Dzień Papieski (15 października) zostanie zorganizowana Rodzinna Gra Miejska o Janie Pawle II. Zapraszamy wszystkie rodziny wraz z dziećmi do wzięcia udziału. Do wygrania będą cenne nagrody. Można powoli przypominać sobie miejsca i życie związane z Janem Pawłem II.

4. W piątek 29 września przypada święto św. Archaniołów Michała, Rafała i Gabriela.

5. Nabożeństwa Różańcowe w naszej parafia będą o godz. 17:30 a w niedziele po Mszy św o godz 17:30. Nabożeństwo połączone ze śpiewem akatystu będzie we wtorki i czwartki. W następną niedzielę zapraszamy na spotkanie Kół Różańcowych o godz. 16:30.

6. W kancelarii przyjmujemy już intencje na rok 2023. Mamy także wolne intencje na ten rok.