Niedziela 22 października

Niedziela 22 października

1. Rozpoczął się roczny kurs przygotowujący do Sakramentu Bierzmowania dla uczniów klas ósmych szkoły podstawowej i pozostałych szkół średnich. Na przygotowanie do Bierzmowania przyjmujemy młodzież do  22 października.

2. Przyjmujemy już wypominki za zmarłych w zakrystii i kancelarii. W parafii mamy wypominki jednorazowe odczytane w pierwszym tygodniu listopada. Wypominki roczne czytane w niedziele przed sumą oraz Msza św. roczna odprawiana w każdy pierwszy wtorek miesiąca.

3. Dzisiaj o godz. 15:00 w naszym kościele odbędzie się Koncert Białoruskich Muzyków. W programie muzyka Olgi Podgajskiej i kwartet smyczkowy „I walk around other people’s courtyards”. Serdecznie zapraszamy.

4. W naszej parafii organizujemy dwie pielgrzymki:

– autokarową do Częstochowy na Jasną Górę i do Gidli- 18 listopada w sobotę. Zapraszamy szczególnie tych wszystkich, którzy uczestniczą w rekolekcjach Zawierzenia NMP, a także pozostałych parafian,

samolotową do Fatimy i Santiago de Compostela w terminie od 4 do 11 marca 2024 roku. Szczegółowy program na plakacie przed kościołem i na ulotkach na stoliku.

Zapisy w zakrystii i w kancelarii parafialnej.

5. W sobotę przypada święto Apostołów Szymona i Judy Tadeusza. Msze św. będą sprawowane przy bocznym ołtarzu przy wizerunku św. Judy Tadeusza patrona spraw najtrudniejszych