Niedziela 21 marzec

1. W zakrystii są do nabycia świece dekoracyjne Caritas na stół wielkanocny w różnych postaciach.

2. Ofiary na kwiaty do grobu Pańskiego można składać do skarbony przy figurze Matki Bożej Niepokalanej. Tymi ofiarami dysponuje bezpośrednio siostra Elżbieta zakrystianka i służą one wystrojowi ołtarza.

3. Za tydzień Niedziela Palmowa. W tym roku zamówiliśmy dla naszej parafii 300 palemek. Dochód z ich sprzedaży będzie przeznaczony na dekorację ołtarzy.

4. Najbliższy termin, w którym można  skorzystac z pomocy parafialnego Caritas to czwartek, 25.03 godz. 16:00 -18.00. S.Katarzyna z zespołem „Caritas „przygotowuje paczki świąteczne dla tych parafian, którzy poprosza o pomoc telefonicznie dzwoniąc do kancelarii parafialnej lub też zostawią w zakrystii kartkę z danymi  kontaktowymi własnymi lub osób, o które potrzebują pomocy. Kartki z danymi należy wrzucać do specjalnej puszki przygotowanej na ten cel. Dane są tylko do wiadomości „Caritas „.

5. W czwartek 25 marca przeżywamy Uroczystość Zwiastowania Pańskiego. To moment poczęcia Pana Jezusa. W tym momencie historia zbawienia wchodzi w decydującą fazę.