Niedziela 19 czerwiec

1. Od stycznia 2022 roku działa przy naszej parafii Poradnia „Książęca”, filia Ośrodka Pomocy Psychologicznej „Bednarska” prowadzonego przez Stowarzyszenie Psychologów Chrześcijańskich oddział w Warszawie. Doświadczony zespół psychologów i psychoterapeutów oferuje psychoterapię indywidualną osób dorosłych i młodzieży, psychoterapię małżeńską, wsparcie dla rodziców, warsztaty rozwojowe oraz terapię grupową. Ośrodek „Bednarska” istnieje od 1997 roku. Pomaga w oparciu o zintegrowaną koncepcję człowieka, uwzględniającą wymiar biologiczny, psychiczny, społeczny i duchowy. Zrzesza osoby wierzące, które pragną realizować swoje powołanie zawodowe w duchu Ewangelii z poszanowaniem przekonań religijnych osób szukających pomocy. Zapraszamy do kontaktu pod nr telefonu 22-828 54 83 od poniedziałku do piątku w godzinach 8-20. Można też wejść na naszą stronę internetową:  bednarska.warszawa.pl

2. Uroczystość Narodzenia św. Jana Chrzciciela przeniesiona została w tym roku na czwartek 23 czerwca. Dnia 24 czerwca będzie Uroczystość Najświętszego Serca Pana Jezusa a 25 czerwca wspomnienie Niepokalanego Serca Najświętszej Maryi Panny. W piątek nie obowiązuje wstrzemięźliwość od pokarmów mięsnych.

3. Dnia 22 czerwca o o godz 18:00 będzie Bierzmowanie osób dorosłych. Szafarzem będzie ks. BP Michał Janocha.

4. Zbliża się okres wakacyjny. W lipcu i sierpniu nie będzie Mszy św. o godz. 6:30. Pozostałe Msze św. bez zmian. Kancelaria otwarta będzie bez zmian.

5. Dziękujemy za ofiary na zapłatę projektu renowacji kościoła. Koszt projektu 188 000. Dziękujemy za sfinansowanie naprawy Tabernaculum.