Niedziela 18 wrzesień

1. Koła Różańcowe organizują pielgrzymkę do Sanktuarium Bożego Miłosierdzia w Płocku gdzie miało miejsce pierwsze objawienie. Będziemy mieli okazję zobaczyć 3 obrazy Jezusa Miłosiernego; wileński, krakowski i płocki poświęcony przez papieża Jana Pawła II. Sanktuarium płockie jest w trakcie budowy i jest to historyczny moment. Wyjazd 1 października o godz 7:30 a powrót o godz 18:00. Cena 60 zł bez wyżywienia. Jedziemy busem 20 miejsc. Liczba miejsc ograniczona. W programie zwiedzanie katedry płockiej miejsce spoczynku królów polskich, spacer wysoką skarpą wiślaną oraz krótkie zatrzymanie w Czerwińsku i Wyszogrodzie. Zapisy w zakrystii.

2. Klubik Mama Wśród Mieściu działający przy naszej parafii zaprasza na zajęcia po wakacjach we wtorki na 10.30 w salce „Betania” przy ul. Książęcej. Klubik jest skierowany do dzieci do lat 3, gdzie wraz ze swoimi opiekunami mogą brać udział w zajęciach muzyczno-edukacyjnych. W trakcie trwania zajęć wykorzystujemy różne metody formy umuzykalniające oraz pomoce Montessori. Zajęcia są bezpłatne, ale z zapisami. Wszelkie informacje na stronie Facebooka naszej parafii.

3. Od stycznia 2022 roku działa przy naszej parafii Poradnia „Książęca”, filia Ośrodka Pomocy Psychologicznej „Bednarska” prowadzonego przez Stowarzyszenie Psychologów Chrześcijańskich oddział w Warszawie. Doświadczony zespół psychologów i psychoterapeutów oferuje psychoterapię indywidualną osób dorosłych i młodzieży, psychoterapię małżeńską, wsparcie dla rodziców, warsztaty rozwojowe oraz terapię grupową. Ośrodek „Bednarska” istnieje od 1997 roku. Pomaga w oparciu o zintegrowaną koncepcję człowieka, uwzględniającą wymiar biologiczny, psychiczny, społeczny i duchowy. Zrzesza osoby wierzące, które pragną realizować swoje powołanie zawodowe w duchu Ewangelii z poszanowaniem przekonań religijnych osób szukających pomocy. Zapraszamy do kontaktu pod nr telefonu 22-828 54 83 od poniedziałku do piątku w godzinach 8-20.

Zapowiedzi:

Maciej Szot z par.tut

Natalia Markiewicz z Nar. Pańskiego.