Niedziela 18 Luty

1. Nabożeństwo Drogi Krzyżowej będzie w piątki o godz. 16:30 i 18:30. Gorzkie Żale w niedzielę o godz. 18:30. W niedziele Wielkiego Postu po Mszy św o godz. 7:00 ks. Dariusz prowadzi Godzinki o Męce Pańskiej.

2. Rozpoczynamy rekolekcje wielkopostne, które prowadzi ks. Dr Grzegorz Potrzebowski kapłan Diecezji Radomskiej. Nauki Rekolekcyjne będą o godz 8; 16:00; 17:00 i 18:00. W ciągu dnia będą nauki szkolne.

3. Siostry Nazaretanki z ul. Czerniakowskiej  zapraszają na Dni Otwarte w soboty 2 marca i 6 kwietnia – do swoich szkół  tj. do dwujęzycznej szkoły  podstawowej z klasami żeńskimi i męskimi i do żeńskiego liceum z programem matury międzynarodowej. W programie przewidziane jest  spotkanie informacyjne oraz prezentacja oferty programowej, W czasie dnia otwartego będzie można uczestniczyć w ciekawych zajęciach, zwiedzić szkołę, internat oraz spotkać się i porozmawiać z nauczycielami  i uczniami szkoły.

4. W czwartek 22 lutego nie ma Mszy św. o godz 18:00. W tym czasie odbędzie się koncert organizowany przez ambasadę Azerbejdżanu. Zapraszamy