Niedziela 17 wrzesień

1. W naszej parafii prowadzimy roczny kurs przygotowujący do Sakramentu Bierzmowania dla uczniów klas ósmych szkoły podstawowej i pozostałych szkół średnich. Spotkania odbywają w pierwszym semestrze raz a w drugim dwa razy w miesiącu w kościele. Na przygotowanie do Bierzmowania przyjmujemy młodzież po 7 klasie szkoły podstawowej. Odpowiedzialnym za przygotowanie kandydatów do Sakramentu Bierzmowania jest ks. Andrzej Sikorski (kontakt: ksiadz.andrzej@gmail.com)

Spotkanie organizacyjne dla wszystkich chętnych, chcących podjąć przygotowanie roczne do sakramentu Bierzmowania odbędzie się1 października 2023 roku po zakończeniu Mszy św. o godz. 16:00 w sali dolnego Kościoła. Serdecznie zapraszamy wszystkich zainteresowanych. Uroczystość, podczas której kandydaci zostaną włączeni do grona przygotowujących się do przyjęcia Sakramentu Bierzmowania odbędzie się w niedzielę, 8 października podczas Mszy Świętej o godz. 11.30.

Tego dnia przychodzimy do kościoła na godz. 11.15.

2. W naszej parafii odbędą się 33-dniowe Rekolekcje Doskonałego Nabożeństwa wg „Traktatu” św. Ludwika Maria de Montfort prowadzone przez animatorów ze Wspólnoty Duchowych Niewolników Maryi i ks. Andrzeja. Zapisy osób chętnych prowadzone są przez formularz zgłoszeniowy zamieszczony na stronie niewolnicyZmilosci.pl oraz na stronie naszej parafii.  Wszystkich, którzy już oddali się Matce Bożej zapraszamy do pogłębienia swojego oddania. Serdecznie zachęcamy do udziału wszystkich parafian i gości którym zależy na pogłębieniu wiary i więzi z Jezusem przez Maryję.

3. W kancelarii przyjmujemy już intencje na rok 2023. Mamy także wolne intencje na ten rok.

4. W poniedziałek obchodzimy święto św. Stanisława Kostki a w czwartek św. Mateusza Apostoła i Ewangelisty