Niedziela 16 października

1. Różaniec październikowy w środę i czwartek WYJĄTKOWO o godz. 16:30. Zmiana spowodowana jest tym, że na mszach o 18:00 w środę i czwartek w naszej parafii będzie sakrament bierzmowania.

2. Zapraszamy w poniedziałek 24.10 na kolejną katechezę dla dorosłych o godz. 19:00 w sali kominkowej. Temat: Stworzenie czy przypadek? Czy nauka jest w opozycji do wiary?

3. Przyjmujemy na wypominki roczne , jednorazowe i Mszę św. roczną w I wtorki miesiąca. Wypominki roczne są czytane w każdą niedzielę przed Mszą św. o godz. 10:00. Wypominki jednorazowe będą odczytane w pierwszym tygodniu listopada. Msza św rocznicowa jest poprzedzona odczytaniem osób za które jest odprawiana przez 12 miesięcy.

4. Ks. Bartosz zaprasza młodzież klas ósmych i pierwszych szkół licealnych i techników na spotkanie formacyjne do sakr. bierzmowania. Na pierwsze spotkanie, wraz z rodzicami, zapraszamy 21.10 o godz. 19:00. Spotykamy się na placu przed kościołem.

5. We wtorek przypada święto św Łukasza Ewangelisty patrona lekarzy. Pamiętajmy tego dnia o tych, którzy nas leczą. W sobotę jest wspomnienie św. Jana Pawła II