Niedziela 14 marca

1. W zakrystii są do nabycia świece dekoracyjne Caritas na stół wielkanocny w różnych postaciach.

2. Ofiary na kwiaty do grobu Pańskiego można składać do skarbony przy figurze Matki Bożej Niepokalanej. Ofiarami tymi dysponuje bezpośrednio siostra Elżbieta zakrystianka i służą one wystrojowi ołtarza.

3. W piątek 19 marca przypada Uroczystość św. Józefa. Msze sw. będą odprawiane przy ołtarzu bocznym św Józefa. Będziemy prosić św. Józefa o opiekę nad naszym kosciołem i pracami renowacyjnymi.

4. Najbliższy termin, w którym można  skorzystac z pomocy parafialnego Caritas to czwartek, 25.03 godz. 16:00 -18.00. S.Katarzyna z zespołem „Caritas „przygotowuje paczki świąteczne dla tych parafian, którzy poprosza o pomoc telefonicznie dzwoniąc do kancelarii parafialnej lub też zostawią w zakrystii kartkę z danymi  kontaktowymi własnymi lub osób, o które potrzebują pomocy. Kartki z danymi należy wrzucać do specjalnej puszki przygotowanej na ten cel. Dane są tylko do wiadomości „Caritas „.

5. Dzisiaj, o godzinie 17.00 odbędzie się w sali Jana Pawła II, na dole kościoła spotkanie grupy o.Pio.Jest to pierwsze z planowanych raz w miesiącu spotkań, które mają pomagać w osobistym rozwoju duchowym i wspierać modlitwą dzieło „Caritas „.Na niedzielne spotkanie zapraszamy nie tylko wolontariuszy „Caritas „ale także każdego czciciela o.Pio i tego,komu bliskie jest dzieło „Caritas „.