Niedziela 12 czerwiec

Niedziela 12 czerwca

1. W tym roku wracamy do wspólnej procesji Bożego Ciała. Procesja wyruszy z kościoła Najśw. Zbawiciela 16 czerwca o godz. 15:30 a nie o 16:30 jak omyłkowo podaliśmy wcześniej. Bardzo prosimy o zgłaszanie się do zakrystii osoby do niesienia sztandarów i baldachimu.

2. Kompleksowy projekt renowacji kościoła od fundamentów po dach jest opracowywany przez konserwatora. Koszt projektu wynosi 188 000 zł. Będziemy musieli zaciągnąć pożyczkę w kurii na kwotę 80 000 zł. Projekt jest punktem wyjścia do następnych działań. Na pewno bez pomocy środków budżetowych nie jesteśmy w stanie przeprowadzić tak gruntownego remontu.

3. W poniedziałek 13 czerwca po Mszy św o godz. 18:00 odprawimy nabożeństwo fatimskie.

4. Od stycznia 2022 roku działa przy naszej parafii Poradnia „Książęca”, filia Ośrodka Pomocy Psychologicznej „Bednarska” prowadzonego przez Stowarzyszenie Psychologów Chrześcijańskich oddział w Warszawie. Doświadczony zespół psychologów i psychoterapeutów oferuje psychoterapię indywidualną osób dorosłych i młodzieży, psychoterapię małżeńską, wsparcie dla rodziców, warsztaty rozwojowe oraz terapię grupową. Ośrodek „Bednarska” istnieje od 1997 roku. Pomaga w oparciu o zintegrowaną koncepcję człowieka, uwzględniającą wymiar biologiczny, psychiczny, społeczny i duchowy. Zrzesza osoby wierzące, które pragną realizować swoje powołanie zawodowe w duchu Ewangelii z poszanowaniem przekonań religijnych osób szukających pomocy. Zapraszamy do kontaktu pod nr telefonu 22-8285483 od poniedziałku do piątku w godzinach 8-20. Można też wejść na naszą stronę internetową:  bednarska.warszawa.pl