Niedziela 10 wrzesień

1. W naszej parafii odbędą się 33-dniowe Rekolekcje Doskonałego Nabożeństwa wg „Traktatu” św. Ludwika Maria de Montfort prowadzone przez animatorów ze Wspólnoty Duchowych Niewolników Maryi i ks. Andrzeja. Zapisy osób chętnych prowadzone są przez formularz zgłoszeniowy zamieszczony na stronie niewolnicyZmilosci.pl oraz na stronie naszej parafii.  Wszystkich, którzy już oddali się Matce Bożej zapraszamy do pogłębienia swojego oddania. Serdecznie zachęcamy do udziału wszystkich parafian i gości którym zależy na pogłębieniu wiary i więzi z Jezusem przez Maryję.

2. Dzisiaj o godzinie 20:00 odbędzie się koncert organowy w naszym kościele w ramach festiwalu organy Śródmieścia. Wykonawcy: Christina Palucci (Włochy) – skrzypce, Walter D’Arcangelo (Włochy) – organy

Warszawski Festiwal Organowy „Organy Śródmieścia” powstał w 2000 r. z inicjatywy warszawskiego organisty Przemysława Kapituły i odbywa się corocznie w kolejne niedziele września i października w różnych kościołach znajdujących się na terenie warszawskiej Dzielnicy Śródmieście wyposażonych w koncertowe organy. Festiwal zaliczany jest do najpoważniejszych i najbardziej interesujących polskich festiwali organowych.

3. W czwartek 14 września mamy święto Podwyższenia Krzyża świętego.

4. Przypominamy, że w naszym kościele jest całodniowe wystawienie Najśw. Sakramentu od poniedziałku do piątku.