Boże Narodzenie

1. Jutro nie ma Mszy św. o godz 7:00. Dnia 31 grudnia będzie Msza św o godz 18:00 dziękczynno-błagalna, w czasie której ks. Proboszcz złoży sprawozdanie roczne. W Nowy Rok będzie Msza św o godz. 24:00.

2. W tym roku kolęda będzie na zaproszenie. Należy w zakrystii zostawić kartę z hasłem kolęda, z telefonem i adresem. Ewentualnie można wpisać imię kapłana, którego pragniemy ugościć i bliżej poznać. Wszyscy księża są zaszczepieni a niektórzy są po 3 dawce.

3. W tym roku po raz pierwszy na zewnątrz przy naszym kościele pojawiła się szopka bożonarodzeniowa. Figury św. Rodziny naturalnej wielkości zostały wykonane przez rzeźbiarkę Faustynę Makaruk. Mamy pragnienie aby w następnych latach szopka została rozbudowana o figury zwierząt i inne postacie ludzkie. Potrzebować będziemy do tego dzieła sponsorów finansujących ich wykonanie.

4. Bardzo serdecznie dziękuję wszystkim, którzy dekorowali kościół na Boże Narodzenie, rozprowadzali opłatki, zorganizowali paczki dla osób potrzebujących oraz osobom uczestniczących w roratach a szczególnie naszej scholi. Niech Dzięcię Jezus wam obficie błogosławi.

5. Dnia 26 grudnia przypada święto Świętej Rodziny, 27 grudnia święto św Jana Apostoła i Ewangelisty a 28 grudnia św. Młodzianków.