4 niedziela Adwentu

1. W naszej parafii powstała schola dzięcieco-młodzieżowo-rodzinna.  Schola dba o oprawę muzyczną mszy świętych o 11:30 w niedzielę. Spotkania i próby odbywają się w soboty o godz. 13:00 przy Książęcej 21 (drzwi kancelarii). Zapraszamy serdecznie!

2. W Wigilię w piątek 24 grudnia odprawiamy tylko ranne Msze św. Pasterka w naszym kościele jest o godz. 24:00. Nie ma Mszy św. o godz 7:00 w Boże Narodzenie. Dnia 31 grudnia będzie Msza św dziękczynno-błagalna, w czasie której ks. Proboszcz złoży sprawozdanie roczne. W Nowy Rok będzie Msza św o godz. 24:00.

3 W tym roku kolęda będzie na zaproszenie. Należy w zakrystii zostawić kartę z hasłem kolęda, z telefonem i adresem. Ewentualnie można wpisać imię kapłana, którego pragniemy ugościć i bliżej poznać. Wszyscy księża są zaszczepieni a niektórzy są po 3 dawce.

4. W tym roku po raz pierwszy na zewnątrz przy naszym kościele pojawi się szopka bożonarodzeniowa. Figury św. Rodziny naturalnej wielkości zostały wykonane przez rzeźbiarkę Faustynę Makaruk. Mamy pragnienie aby w następnych latach szopka została rozbudowana o figury zwierząt i inne postacie ludzkie. Potrzebować będziemy do tego dzieła sponsorów finansujących ich wykonanie.