Niedziela 26 maja

 

1. W czwartek mamy uroczystość Bożego Ciała . W tym roku procesja wyruszy z kościoła Najśw. Zbawiciela. Uroczystość zacznie się Mszą św. o godz 15:00 a zakończy się u nas Mszą św po zakończeniu procesji ok godz 17:30. Prosimy o pomoc szczególnie panów w niesieniu baldachimu i sztandarów. W procesji weźmie także udział wspólnota białoruska. Dziewczęta zapraszamy na próbę sypania kwiatów w poniedziałek o godz 18:00.

2. Osoby biorące udział w 33-dniowych rekolekcjach prowadzących do oddania Bożemu Miłosierdziu zapraszamy w najbliższy wtorek 28 maja na Mszę o 18.00 i spotkanie po Mszy w domu parafialnym.

3. Nabożeństwa czerwcowe będą w naszym kościele o godz 17:30

4. W poniedziałek mamy wspomnienie św. Pawła VI, którego wizerunek wraz z relikwiami jest w naszym kościele. W środę jest wspomnienie św. Urszuli Ledóchowskiej. W Warszawie ta Święta wybudowała dom zakonny przy ul. Wiślanej oraz bywała gościem naszej plebanii, w której mieściła się Nuncjatura Apostolska. W sobotę jest święto Nawiedzenia NMP. Jest to pierwsza sobota miesiąca i spotykamy się na nabożeństwie wynagradzającym Niepokalanemu Sercu Maryi za wszelkie zniewagi i bluźnierstwa. Będziemy przepraszać za niewłaściwe wykorzystanie wizerunku Maryi w lokalu przy Pl Konstytucji po Mszy św. o godz 8:00