Ogłoszenia

Niedziela 30 maja

1. . W tym roku procesja Bożego Ciała pójdzie wokół kościoła tak jak w roku ubiegłym. Rozpoczynamy Mszą św. o godz. 16:00. Nie będzie w Warszawie procesji centralnej.

2. Nabożeństwa czerwcowe w naszej parafii będą o godzinie 17:30 w dni powszednie a w niedzielę po Mszy św o godz. 17:30.

3. W czwartek w Boże Ciało Nabożeństwo Czerwcowe będzie po Mszy św. o godz. 13:00

4. Dnia 1 czerwca we wtorek o godz. 18:00 będzie Msza św. roczna w intencji zmarłych powierzonych modlitwom naszego Kościoła.

5. W tygodniu przypada I Piątek miesiąca. Spowiadamy w czasie Mszy św.

Intencje mszalne parafia św. Aleksandra (5)

Sobota 29 maja

Św. Urszuli Ledóchowskiej, dziewicy

6.30 x.AG + Jana Gawlika greg 26 x.GB
7.15 x.MJ + Jana Mikę greg 14 x.AG
8.00 x.GB + Stanisława (m) w 4 rocz. śm. x.MJ
16.00 x.DF + Jana Skwarka greg 14 x.MM
17.00 x.AL + dusze w czyśćcu cierpiące x.DF
17.30 x.AL Nabożeństwo Majowe
18.00 x.MM + Stanisławę greg 28 x.AL

 

 

 

Niedziela 30 maja

Uroczystość Trójcy Przenajświętszej

7.00 x.MM + Jana Gawlika greg 27 x.GB
8.30 x.GB + Jana Mikę greg 15 x.MJ
9.40 x.MM Wypominki
10.00 x.MJ Za Parafian x.MM
10.00 x.DF Dla niesłyszących – kościół dolny
11.30 x.DF I Komunia św. x.MM
13.00 x.AL + Jana Skwarka greg 15 x.GB
13.00 Chrzest (x.MM)
16.00 x.AG Dziękczynna za otrzymane łaski

dla Moniki i Stanisława Hebda

x.DF
17.30 x.DF + Stanisławę greg 29 x.AG
x.DF Nabożeństwo Majowe
19.00 x.AG + Marię i Jana Michalskich x.DF

 

 

 

 

 

 

 

Poniedziałek 31 maja

Święto Nawiedzenia NMP

6.30 x.MJ + Jana Gawlika greg 28 x.DF
7.15 x.DF + Jana Mikę greg 16 x.AL
8.00 x.AL + Anielę, Mariana, Marka, Annę i Piotra Kotkiewicz x.MJ
16.00 x.MM + Jana Skwarka greg 16 x.AG
17.00 x.AG + Stanisławę greg 30 x.MM
17.30 x.AG Nabożeństwo Majowe
18.00 x.GB + Anielę Monkiewicz (z racji imienin) x.AG

 

 

 

Wtorek 1 czerwca

Św. Justyna, męczennika

6.30 x.AL + Jana Skwarka greg 17 x.AG
7.15 x.AG + Jana Gawlika greg 29 x.MM
8.00 x.MM + Jana Mikę greg 17 x.AL
16.00 x.DF + Genowefę Kapłon greg 1 x.GB
17.00 x.GB + Janinę Mydłowską w 3 rocz. śm.

i Kazimierza Mydłowskiego

x.DF
17.30 x.GB Nabożeństwo Czerwcowe
18.00 x.MJ + zmarłych polecanych w wypominkach

Msza św. roczna

x.GB
18.00 x.DF + Tadeusza Rasińskiego greg 1

 

 

Środa 2 czerwca

6.30 x.DF + Jana Gawlika greg 30 x.MJ
x.AG 7.00 w kaplicy Sióstr
7.15 x.MJ + Jana Skwarka greg 18 x.DF
8.00 x.GB O łaskę uwolnienia, nawrócenia i uzdrowienia

dla Jerzego

x.MJ
11.00 x.DF Pogrzeb: + Sitnicki
16.00 x.AG + Genowefę Kapłon greg 2 x.MM
17.00 x.AL + Jana Mikę greg 18 x.AG
17.30 x.MM Nabożeństwo Czerwcowe
18.00 x.MM + Tadeusza Rasińskiego greg 2 x.AL

 

Czwartek 3 czerwca

Uroczystość Najświętszego Ciała i Krwi Chrystusa (Boże Ciało)

7.00 x.AL + Jana Mikę greg 19 x.AG
8.30 x.AG O Boże błog. zdrowie, dobre wybory życiowe

dla Piotra w dniu urodzin

x.AL
10.00 x.MJ O Boże błog. i potrzebne łaski dla Marty i Macieja

w 2 rocz. ślubu

x.AG
10.00 x.DF Dla niesłyszących – kościół dolny
11.30 x.DF + Genowefę Kapłon greg 3 x.GB
13.00 x.GB + Jana Skwarka greg 19 x.DF
x.GB Nabożeństwo Czerwcowe
16.00 x.MJ + Tadeusza Rasińskiego greg 3 x.MM
Procesja Bożego Ciała
19.00 x.MM + Ryszard Brzezińskiego x.MJ

 

 

 

 

Piątek 4 czerwca

6.30 x.GB + Genowefę Kapłon greg 4 x.MJ
7.15 x.MJ + Jana Skwarka greg 20 x.AG
8.00 x.AG + Jana Mikę greg 20 x.GB
8.00 x.MM + Tadeusza Rasińskiego greg 4
16.00 x.DF Ślub: Konrad i Joanna
17.00 x.DF W intencji rodziny Guz.

O dar nieba dla +Tadeusza Guz,

o zdrowie i Boże błog. dla Marii Guz,

o radość życia w Bożej łasce dla Zofii Guz

x.AL
17.30 x.DF Nabożeństwo Czerwcowe
18.00 x.AL + Marię w 14 rocz. śm. i Eugeniusza Matuszewskich x.DF

 

 

Niedziela 23 maja

1. W niedzielę 30 maja o godzinie 11:30 będzie I Komunia św. dla dzieci głuchoniemych. Parafian zapraszamy na inne godziny.

2. W tym roku procesja Bożego Ciała pójdzie wokół kościoła tak jak w roku ubiegłym. Nie będzie w Warszawie procesji centralnej.

3. W sobotę 29 maja o godz. 10:00 w Świątyni Opatrzności Bożej odbędą się święcenia kapłańskie 26 diakonów z Wyższego Metropolitalnego Seminarium Duchownego i Seminarium „Redemptoris Mater” . Polecamy ich modlitwie wszystkich wiernych.

4. Od poniedziałku rozpoczyna się okres zwykły w roku liturgicznym. Obowiązuje kolor zielony symbol nadziei.

Intencje Mszy św. Parafia św. Aleksandra (3)

Sobota 15 maja

6.30 x.AL + Stanisławę greg 14 x.GB
7.15 x.MJ O Boże błog. i potrzebne łaski dla Zofii Rasińskiej

z okazji imienin

x.AL
8.00 x.GB + Małgorzatę i Reginę Sochackie x.MJ
8.00 x.MM + Marię Przyżycką greg 30
16.00 x.DF + Zofię i Zygmunta Perkowskich x.MM
17.00 x.AG + Mariannę Karolak w 42 rocz. śm. x.DF
17.30 x.AG Nabożeństwo Majowe
18.00 x.MM + Jana Gawlika greg 12 x.AG

 

 

 

Niedziela 16 maja

Uroczystość Wniebowstąpienia Pańskiego

7.00 x.AL + Jana Gawlika greg 13 x.AG
8.30 x.AG + Jana Mikę greg 1 x.AL
9.40 x.DF Wypominki
10.00 x.MJ W intencji Parafian x.AG
10.00 x.DF Kościół dolny – dla niesłyszących
11.30 x.DF + Stanisławę i Franciszka Kuś, w 35 rocz. odejścia Franciszka i 25 rocz. śm. Stanisławy x.GB
11.30 x.DF Chrzest
13.00 x.GB + Jana Skwarka greg 1 x.DF
16.00 x.MM + Martę Bittner x.MJ
17.30 x.MJ + Zofię Dyczewską x.MM
x.MJ Nabożeństwo Majowe
19.00 x.MM + Stanisławę greg 15 x.MJ

 

 

 

 

 

 

Poniedziałek 17 maja

Uroczystość św. Andrzeja Boboli, kapłana i męczennika

6.30 x.MJ + Jana Mikę greg 2 x.DF
7.15 x.DF + Jana Gawlika greg 14 x.AL
8.00 x.AL + Zofię Żółkiewską x.MJ
12.30 x.MM Pogrzeb: + Danuta Nowicka (urna)
16.00 x.MM + Stanisławę greg 16 x.AG
17.00 x.AG + Jana Skwarka greg 2 x.MM
17.30 x.AG Nabożeństwo Majowe
18.00 x.GB W intencji osoby poszkodowanej o opiekę MB x.AG

 

 

 

Wtorek 18 maja

6.30 x.AL + Jana Mikę greg 3 x.AG
7.15 x.AG + Jana Gawlika greg 15 x.MM
8.00 x.MM + Barbarę Krasnodębską w 24 rocz. sm. x.AL
16.00 x.DF + Januariusza Kulesze w 11 rocz. śm. x.GB
17.00 x.GB + Stanisławę greg 17 x.DF
17.00 x.MJ + Zenona Waleszkiewicza
17.30 x.GB Nabożeństwo Majowe
18.00 x.MJ + Jana Skwarka greg 3 x.GB

 

 

 

Środa 19 maja

6.30 x.DF + Jana Gawlika greg 16 x.MJ
x.MM 7.00 w kaplicy Sióstr
7.15 x.MJ + Jana Mikę greg 4 x.DF
8.00 x.GB + Stanisławę greg 18 x.MJ
16.00 x.AG x.MM
17.00 x.AL O łaskę uwolnienia, nawrócenia i uzdrowienia

dla Jerzego

x.AG
17.30 x.MM Nabożeństwo Majowe
18.00 x.MM + Jana Skwarka greg 4 x.AL

 

 

Czwartek 20 maja

6.30 x.MM + Jana Mikę greg 5 x.AL
7.15 x.GB + Jana Gawlika greg 17 x.MM
8.00 x.AL + Józefę i Stanisława Wenda

+ Marię i Andrzeja Zanki

x.GB
16.00 x.AG + Stanisławę greg 19 x.MJ
17.00 x.MJ + Jana Skwarka greg 5 x.DF
17.30 x.MJ Nabożeństwo Majowe
18.00 x.DF + Sylwestra Czaplickiego x.AG

 

 

 

Piątek 21 maja

6.30 x.GB + Jana Gawlika greg 18 x.MJ
7.15 x.MJ + Jana Mikę greg 6 x.AG
8.00 x.AG + Jana Skwarka greg 6 x.GB
8.00 x.MM W intencji Alicji i Angeliki Zanki,

o zdrowie, siły i Boże błog.

16.00 x.MM Dziękczynno błagalna za modlących się o zdrowie Krzysztofa x.DF
17.00 x.DF + dusze w czyśćcu cierpiące x.AL
17.30 x.DF Nabożeństwo Majowe
18.00 x.AL + Stanisławę greg 20 x.DF

 

Niedziela 9 maja

1. Nabożeństwa majowe w naszej parafii będą odprawiane o godz. 17:30 a w niedzielę po Mszy św. o godz. 17:30

2. W czwartek 13 maja wznawiamy procesje fatimskie. Po Mszy św. o godz. 18:00 odmówimy różaniec przepleciony śpiewem akatystu i wyjdziemy procesjonalnie na plac.

3. Msza św przy ołtarzu św. Józefa będzie odprawiana w maju i czerwcu o godz. 16:00.

4. W niedzielę 6 czerwca zapraszamy członków Żywego Różańca na zebranie o godz. 16:30 w sali Jana Pawła II. Prosimy wszystkich zainteresowanych o przybycie ponieważ czeka nas reorganizacja.

Intencje Mszy św. Parafia św. Aleksandra (2

Sobota 8 maja

Uroczystość NMP Łaskawej, głównej Patronki stolicy

6.30 x.AG + Jana Gawlika greg 5 x.GB
7.15 x.MJ + Marię Przyżycką greg 23 x.AG
8.00 x.GB + Natalię i Stefana Mazurkiewicz i zm. z ich rodzin x.MJ
9.00 – 13.30 I Komunie św.
14.00 x.MM Ślub: Filip i Oktawia
16.00 x.DF O zdrowie dla męża Krzysztofa x.MM
17.00 x.AL + Stanisławę greg 7 x.DF
17.30 x.AL Nabożeństwo Majowe
18.00 x.MM + Stanisławę i Władysława Zyśk x.AL

 

 

 

Niedziela 9 maja

7.00 x.MM + Jana Gawlika greg 6 x.GB
8.30 x.GB + Wojciecha Stefaniaka x.MJ
9.40 x.MM Wypominki
10.00 x.DF Kościół dolny – Msza św. dla niesłyszących
10.00 x.MJ W intencji Parafian ( I Komunia św.) x.MM
11.30 x.MM + Franciszka Daniłowskiego w 7 rocz. śm. x.DF
11.30 x.MJ + Marię Przyżycką greg 24
11.30 Chrzest
13.00 x.AL + Mariana Cybula w 5 rocz. śm.

+ Aleksandra i Irenę Skiba

+ Józefę i Stanisława Siedleckich

x.GB
16.00 x.AG + Jarosławę Kempską w 4 rocz. śm. x.DF
17.30 x.DF + Mariana Skwarka i Genowefę Rosa x.AG
18.30 x.DF Nabożeństwo Majowe
19.00 x.AG + Stanisławę greg 8 x.DF

 

 

 

 

 

Poniedziałek 10 maja

Uroczystość św. Stanisława, Biskupa i Męczennika

6.30 x.MJ + Jana Gawlika greg 7 x.DF
7.15 x.DF + Marię Przyżycką greg 25 x.AL
8.00 x.AL + dusze w czyśćcu cierpiące x.MJ
16.00 x.MM + dusze w czyśćcu cierpiące x.AG
17.00 x.AG + Stanisławę greg 9 x.MM
17.30 x.AG Nabożeństwo Majowe
18.00 x.GB + Kazimierę i Wacława Koflińskich

+Krzysztofa Kosieradzkiego w 25 rocz. śm.

+ Witolda i Kazimierę Kosieradzkich

x.AG

 

 

 

Wtorek 11 maja

6.30 x.AL + Jana Gawlika greg 8 x.AG
7.15 x.AG + Marię Przyżycką greg 26 x.MM
8.00 x.MM O łaskę uwolnienia, nawrócenie i uzdrowienia

dla Jerzego

x.AL
16.00 x.DF + Stanisławę greg 10 x.GB
17.00 x.GB + Janinę Kępa w 23 rocz. śm. x.DF
17.30 x.GB Nabożeństwo Majowe
18.00 x.MJ + Stefanię Skórek – Skurczyńską w 33 rocz. śm. x.GB

 

 

 

Środa 12 maja

6.30 x.DF + Antoninę Rayską i Zofię Matysiak x.MJ
x.AG 7.00 w kaplicy Sióstr
7.15 x.MJ + Jana Gawlika greg 9 x.DF
7.15 x.MM + Marię Przyżycką greg 27
8.00 x.GB O zdrowie dla Krzysztofa ( intencja od żony) x.MJ
16.00 x.AG + Janusza Wysockiego x.MM
17.00 x.AL + Andrzeja i Mariannę Hebda x.AG
17.30 x.MM Nabożeństwo Majowe
18.00 x.MM + Stanisławę greg 11 x.AL

 

Czwartek 13 maja

NMP Fatimskiej

6.30 x.MM + Jana Gawlika greg 10 x.AL
7.15 x.GB + Marię Przyżycką greg 28 x.MM
8.00 x.AL O błog. Boże i potrzebne łaski dla Andrzeja i Iwony x.GB
16.00 x.AG + Zofię Hycnar x.MJ
17.00 x.MJ + Stanisława Trojanowskiego x.DF
17.30 x.MJ Nabożeństw Majowe
18.00 x.DF + Stanisławę greg 12 x.AG

 

 

 

Piątek 14 maja

Święto św. Macieja Apostoła

6.30 x.GB + Jana Gawlika greg 11 x.MJ
7.15 x.MJ + Marię Przyżycką greg 29 x.AG
8.00 x.AG + Edwarda Pietrzyka x.GB
16.00 x.MM O zdrowie dla Krzysztofa ( intencja od żony) x.DF
17.00 x.DF + Zdzisława Kumóra x.AL
17.30 x.DF Nabożeństwo Majowe
18.00 x.AL + Stanisławę greg 13 x.DF

 

 

Intencje Mszy świętych parafia św. Aleksandra (1)

Sobota 1 maja

6.30 x.DF + Jana Gawlika greg 28 x.GB
7.15 x.MJ + Marię Przyżycką greg 16 x.DF
8.00 x.GB + Marcina greg 27 x.MJ
16.00 x.AG + Wacława Kruszewskiego x.MM
17.00 x.AL + dusze w czyśćcu cierpiące x.AG
17.30 x.AL Nabożeństwo Majowe
18.00 x.MM + Teodorę Gos w 3 rocz. śm. x.AL

 

 

Niedziela 2 maja

7.00 x.AL + Jana Gawlika greg 29 x.AG
8.30 x.AG + Marię Przyżycką greg 17 x.AL
9.40 x.DF Wypominki
10.00 x.MJ W intencji Parafian x.AG
10.00 x.DF Kościół dolny – Dla niesłyszących
11.30 x.DF + Marcina greg 28 x.GB
13.00 x.GB + Ewę Rojewską – Olejarczuk

+ Andrzeja Olejarczuka

x.DF
16.00 x.MM x.MJ
17.30 x.MJ + dusze w czyśćcu cierpiące x.MM
18.30 x.MJ Nabożeństwo Majowe
19.00 x.MM + Stanisławę greg 1 x.MJ

 

 

Poniedziałek 3 maja

Uroczystość NMP Królowej Polski

7.00 x.AG + Jana Gawlika greg 30 x.MM
8.30 x.MJ + Marcina greg 29 x.DF
10.00 x.MM O łaskę uwolnienia, nawrócenia i uzdrowienia

dla Jerzego

x.MJ
11.30 x.MJ + Edwardę Konarską w 14 rocz. śm. x.DF
13.00 x.AG + Marię Przyżycką greg 18 x.MM
16.00 x.AL x.GB
17.30 x.GB + Reginę i Jana Kozieł w rocz. śm. x.AL
18.30 x.GB Nabożeństwo Majowe
19.00 x.AL + Stanisławę greg 2 x.GB

 

Wtorek 4 maja

6.30 x.AL x.DF
7.15 x.DF + Marcina greg 30 x.AL
7.15 x.MM + Marię Przyżycką greg 19
8.00 x.MM + Jana Gawlika greg 1 x.AL
16.00 x.AG + Zofię Kosińską x.GB
17.00 x.GB + Stanisławę greg 3 x.AG
17.30 x.GB Nabożeństwo Majowe
18.00 x.MJ + zmarłych polecanych w wypominkach x.GB

 

 

 

Środa 5 maja

6.30 x.DF x.MJ
x.AG 7.00 Msza św. u Sióstr
7.15 x.MJ + Jana Gawlika greg 2 x.DF
7.15 x.MM + Marię Przyżycką greg 20
8.00 x.GB + zm. z rodz. Banachowiczów, rodziców i rodzeństwo

+ Stanisława i Stefanię, Józefę, Jadwigę

oraz Stanisława i Kazimierza

x.MJ
10.00 x.DF Pogrzeb: + Hanna Maria Młoźniak
16.00 x.AG x.MM
17.00 x.AL + dusze w czyśćcu cierpiące x.AG
17.30 x.MM Nabożeństwo Majowe
18.00 x.MM + Stanisławę greg 4 x.AL

 

 

 

Czwartek 6 maja

6.30 x.MM x.AL
7.15 x.GB + Marię Przyżycką greg 21 x.MM
8.00 x.AL + Jana Gawlika greg 3 x.GB
16.00 x.AG W 76 rocznicę akcji żołnierzy Armii Krajowej…….. x.MJ
17.00 x.MJ + dusze w czyśćcu cierpiące x.DF
17.30 x.MJ Nabożeństwo Majowe
18.00 x.DF + Stanisławę greg 5 x.AG

 

 

Piątek 7 maja

6.30 x.GB O zdrowie dla Elżbiety x.MJ
7.15 x.MJ + Jana Gawlika greg 4 x.AG
7.15 x.MM + Marię Przyżycką greg 22
8.00 x.AG + Jerzego Marlewskiego (int. od Civitas Christiana) x.GB
16.00 x.DF Ślub: Tomasz i Iga
17.00 x.DF + dusze w czyśćcu cierpiące x.AL
17.30 x.DF Nabożeństwo Majowe
18.00 x.AL + Stanisławę greg 6 x.DF

 

Niedziela 25 kwietnia

Niedziela 25 kwietnia

1. Nobożeństwa majowe w naszej parafi będą odprawiane o godz. 17:30 a w niedzielę po Mszy św. o godz. 17:30

2. Dnia 3 maja w Uroczystość NMP Królowej Polski mamy niedzielny porządek Mszy św.

3. I Komunia św w naszej parafii będzie w sobotę 8 maja oraz w niedzielę 9 maja o godz. 10:00

4. Dnia 29 kwietnia obchodzony jest dzień Męczeństwa Duchowieństwa Polskiego w czasie drugiej wojny światowej.

5. Przypominamy, że w Roku Świętego Józefa, zgodnie z Dekretem Penitencjarii Apostolskiej, „wierni, którzy odmówią dowolną prawnie zatwierdzoną modlitwę lub akt pobożności na cześć Świętego Józefa, szczególnie w dniach jemu poświęconych, tj.: 19 marca 2021, 1 maja 2021 r., w Święto Świętej Rodziny Jezusa, Maryi i Józefa, czy też 19 dnia każdego miesiąca i w każdą środę, będącą dniem poświęconym wspomnieniu tego Świętego, będą mogli otrzymać dar odpustu zupełnego.”

W sytuacji publicznego zagrożenia zdrowia, rozszerza się dar odpustu zupełnego w sposób szczególny na osoby w podeszłym wieku, na chorych, umierających i wszystkich tych, którzy z usprawiedliwionych racji nie mogą wyjść z domu, a którzy odrywając się w duchu od wszelkiego grzechu oraz z intencją wypełnienia, gdy tylko to będzie możliwe, zwykłych warunków, odmówią w domu lub tam, gdzie zatrzymuje ich przeszkoda, akt pobożności na cześć Świętego Józefa, pocieszyciela chorych i Patrona Dobrej Śmierci, ofiarując z ufnością Bogu boleści i niedogodności własnego życia.”

6. W poniedziałek, 3 maja br., przypada uroczystość NMP Królowej Polski, w sobotę, 8 maja, uroczystość św. Stanisława, biskupa i męczennika, głównego patrona Polski i metropolii warszawskiej, a w niedzielę, 16 maja, uroczystość św. Andrzeja Boboli, kapłana i męczennika, patrona Polski i metropolii. Szczególnie w tych dniach zachęcamy do modlitwy za wstawiennictwem Matki Bożej i świętych Patronów w intencji Księdza Kardynała Kazimierza Nycza oraz w intencji Ojczyzny i Kościoła.

Intencje Mszy św. Parafia św. Aleksandra

Sobota 24 kwietnia

6.30 x.AL + Jana Gawlika greg 21 x.GB
7.15 x.MJ + Marcina greg 20 x.AL
8.00 x.GB + Kazimierza ( poległego na wojnie)
8.00 x.MM + Marię Przyżycką greg 9 x.MJ
11.30 x.DF I Komunia św. – (Instytut)
16.00 x.KO Ślub: Dariusz i Agnieszka x.MM
17.00 x.AG W intencji nowonarodzonego Fryderyka,

o dobre wyniki badań i prawidłowy rozwój

x.DF
18.00 x.MM O łaskę wiary dla Maksymiliana x.AG

 

 

 

Niedziela 25 kwietnia

7.00 x.MM + Jana Gawlika greg 22 x.GB
8.30 x.GB + Marcina greg 21 x.MJ
9.40 x.MM Wypominki
10.00 x.MJ W intencji Parafian x.MM
10.00 x.DF Kościół dolny – dla niesłyszących
11.30 x.MM + Marię Przyżycką greg 10 x.DF
13.00 x.AL + Tomasza Kowalczyka x.GB
16.00 x.AG + Bogusława Baranowskiego w 12 rocz. śm. x.DF
17.30 x.DF x.AG
19.00 x.AG + Jadwigę Mieszkowską i zmarłych z jej rodziny x.DF

 

 

 

 

 

 

 

 

Poniedziałek 26 kwietnia

6.30 x.MJ + Jana Gawlika greg 23 x.DF
7.15 x.DF + Marię Przyżycką greg 11 x.AL
8.00 x.AL + Marcina greg 22 x.MJ
16.00 x.MM O nawrócenie Ryszarda x.AG
17.00 x.AG + Jadwigę Tokarską – Mirgos x.MM
18.00 x.GB + Wiesława Siwka w 7 rocz. śm. x.AG

 

 

 

Wtorek 27 kwietnia

6.30 x.AL + Jana Gawlika greg 24 x.AG
7.15 x.AG + Marię Przyżycką greg 12 x.MM
8.00 x.MM + Marcina greg 23 x.AL
16.00 x.DF + Janinę, Henryka i Mieczysława Tabaków

+ Eugenię Drąszcz

x.GB
17.00 x.GB O ochronę duchową dla Anny Pomykalskiej x.DF
18.00 x.MJ Dziękczynna za wszelkie łaski z prośbą o Boże błog.

dla rodziny Olszewskich

x.GB

 

 

 

Środa 28 kwietnia

6.30 x.DF + Jana Gawlika greg 25 x.MJ
x.MM 7.00 w kaplicy Sióstr
7.15 x.MJ + Marię Przyżycką greg 13 x.DF
8.00 x.GB + Marcina greg 24 x.MJ
13.00 x.MJ Pogrzeb: + Danuta Liliana Kaszuba
16.00 x.AG O łaskę uwolnienia, nawrócenia i uzdrowienia

dla Jerzego

x.MM
17.00 x.AL W intencji nowonarodzonego Fryderyka,

o dobre wyniki badań i prawidłowy rozwój

x.AG
18.00 x.MM x.AL

 

 

 

Czwartek 29 kwietnia

6.30 x.MM + Jana Gawlika greg 26 x.AL
7.15 x.GB + Marię Przyżycką greg 14 x.MM
8.00 x.AL + Marcina greg 25 x.GB
16.00 x.AG x.MJ
17.00 x.MJ x.DF
18.00 x.DF x.AG

 

 

 

 

Piątek 30 kwietnia

6.30 x.GB + Jana Gawlika greg 27 x.MJ
7.15 x.MJ + Marię Przyżycką greg 15 x.AG
8.00 x.AG + Marcina greg 26 x.GB
16.00 x.MM x.DF
17.00 x.DF + Dariusza Haber i Dorotę Haber w 1 rocz. śm.

oraz ich rodziców

x.AL
18.00 x.AL x.DF

 

Intencje Mszy św. Parafia św. Aleksandra (3)

Sobota 17 kwietnia

6.30 x.AG + Jana Gawlika greg 14 x.GB
7.15 x.MJ + Mariannę i Stanisława Plewczyńskich

+ Tadeusza Stępniaka

x.AG
8.00 x.GB + Marcina greg 13 x.MJ
8.00 x.MM + Marię Przyżycką greg 2
16.00 x.DF + Aleksandra Żukowskiego greg 29 x.MM
17.00 x.AL + dusze w czyśćcu cierpiące x.DF
18.00 x.MM + Pawła Skalskiego x.AL

 

 

Niedziela 18 kwietnia

7.00 x.AL + Jana Gawlika greg 15 x.AG
8.30 x.AG + Marcina greg 14 x.AL
9.40 x.DF Wypominki
10.00 x.MJ W intencji Parafian x.AG
10.00 x.DF Kościół dolny – dla niesłyszących
11.30 x.DF + Marię Przyżycką greg 3 x.GB
13.00 x.GB + Justynę x.DF
16.00 x.MM + Aleksandra Żukowskiego greg 30 x.MJ
17.30 x.MJ O zdrowie dla Marianny x.MM
19.00 x.MM + Jacka Wróblewskiego w 30 dzień po pogrzebie x.MJ

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

Poniedziałek 19 kwietnia

6.30 x.MJ + Mirosławę Adamkiewicz w 6 rocz. śm. x.DF
7.15 x.DF + Jana Gawlika greg 16 x.AL
7.15 x.MJ + Marię Przyżycką greg 4
8.00 x.AL + Marcina greg 15 x.MJ
16.00 x.MM W int. dziękczynnej z okazji urodzin Katarzyny i Artura

o potrzebne łaski i opiekę MB

x.AG
17.00 x.AG W intencji Kapłanów i Sióstr zakonnych pracujących w naszej parafii, o potrzebne łaski i Boże błog. x.MM
18.00 x.GB O szczęśliwe narodziny dziecka x.AG

 

 

 

Wtorek 20 kwietnia

6.30 x.AL + Jana Gawlika greg 17 x.AG
7.15 x.AG + Marię Przyżycką greg 5 x.MM
8.00 x.MM + Marcina greg 16 x.AL
16.00 x.DF + Mieczysława Niemczyka w 11 rocz. śm. x.GB
17.00 x.GB x.DF
18.00 x.MJ x.GB

 

 

 

Środa 21 kwietnia

6.30 x.DF + Jana Gawlika greg 18 x.MJ
x.AG 7.00 w kaplicy Sióstr
7.15 x.MJ O łaskę nawrócenia, uwolnienia i uzdrowienia

dla Jerzego

x.DF
7.15 x.MM + Marię Przyżycką greg 6
8.00 x.GB + Marcina greg 17 x.MJ
16.00 x.AG + Krzysztofa Łypacewicza i jego rodziców: Annę

i Stanisława oraz Janinę, Jerzego i Elżbietę Brochockich

x.MM
17.00 x.AL x.AG
18.00 x.MM x.AL

 

 

 

Czwartek 22 kwietnia

6.30 x.MM + Jana Gawlika greg 19 x.AL
7.15 x.GB + Marcina greg 18 x.AL
7.15 x.MM + Marię Przyżycką greg 7
8.00 x.AL + Władysławę, Jana, Rosannę, Leszka i Romana Nowakowskich

+ Jana Dąbrowieckiego

x.GB
16.00 x.AG + dusze w czyśćcu cierpiące x.MJ
17.00 x.MJ Dziękczynna za pomoc w uratowaniu życia

i pomyślne załatwienie sprawy

x.DF
18.00 x.DF + Łukasza i Jerzego

oraz zm. z rodz. Kosowskich i Kowalczyków

x.AG

 

 

 

Piątek 23 kwietnia

6.30 x.GB + Jana Gawlika greg 20 x.MJ
7.15 x.MJ + Marcina greg 19 x.GB
7.15 x.AG + Marię Przyżycką greg 8
8.00 x.AG O zdrowie, siłę, cierpliwość i potrzebne łaski do niesienia krzyża choroby dla Jerzego w dniu imienin x.GB
11.00 x.MM Pogrzeb: + Izabela Gutfeter
16.00 x.MM + dusze w czyśćcu cierpiące x.DF
17.00 x.DF (rez) x.AL
18.00 x.AL + Jerzego Woźniaka (z racji imienin) x.DF